środa, 7 listopada 2012

"Dobrze zaczęte jest w połowie zrobione"

Nie mam fotek jedzonka, zaniedbałam.... fakt. Obiecuję poprawę i jutro wstawię już mój mały jadłospisik.

 A dzisiaj  chciałam wam powiedzieć, że już jakiś czas tamu zakupiłam sobie "Dziennik diety" na pewno wiele z was już o nim słyszało, na przykład na blogu Pauliny http://www.bycidealna.pl/  Niby mam już go dość długi czas, jednak z niego nie korzystałam a teraz jest to bardzo dobry moment. Nie chce pisać recenzji, bo nie o to mi chodziło (a może napisze w najbliższym czasie? co wy na to?) ,a raczej chcę wprowadzić program, który nosiłby nazwę- cytatu tygodnia. O co chodzi?
Na każdy tydzień przypisany jest jeden cytat, który ukazuję prawdę w dążeniu do idealnej sylwetki, więc te które z was nie mają owego dziennika będą mogły zapoznać się z ciekawymi prawdami a zarazem motywującymi zdaniami, przynajmniej w niektórych przypadkach. Więc zacznijmy.

"Dobrze zaczęte jest w połowie zrobione"
                                    
                                                          - przysłowie greckie

 Moim zdaniem to prawda. Mi zawsze najtrudniej jest zacząć. Ze wszystkim zwlekam na ostatnią chwilę. A coś zaplanowane, jest skazane na sukces. ;))

Jeszcze jedna sprawa, zostałam otagowana. Jest mi bardzo miło. Post dotyczący wszystkich pytań i blogów otagowanym przeze mnie będzie w piątek, ponieważ muszę znaleźć na to troszkę czasu a niestety środek tygodnia mam upchany od A do Z. Ale wiecie, zdałam sobie sprawę że tak naprawdę niewiele o mnie wiecie, więc będzie to dobra okazja do poznania lepiej patt. :))

Trzymajcie się.
PATT

3 komentarze:

 1. Zgadzam się w 100%. Ja mam tak ze śniadaniami: jak zjem dietetyczne to i cały dzień poleci a jak na śniadanie zjem coś z rzeczy zakazanych to w ciągu dnia "hulaj dusza piekła nie ma":)

  OdpowiedzUsuń
 2. Testuję ten dziennik już 3 tydzień i jak na razie jestem zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam Cię do Liebster blog, odpowiedz jeśli znajdziesz czas i ochotę ;)
  http://odchudzantus.blogspot.com/2012/11/liebster-blogasek-p.html

  OdpowiedzUsuń